פסח עם ערך מוסף

קייטנת פסח יכולה להיות הרבה יותר מאשר סתם בייביסיטר לשבוע שלפני ליל הסדר. היא יכולה אפילו לשנות נקודת מבט, להטמיע ערכים והפוך לחוויה משמעותית לחיים. כשכל זה קורה במסגרת רב-גילאית, היתרונות הם בכלל עצומים.

יוצאים מהמסכים ומתחברים לטבע ואחד לשני

דמיינו תכנית עשירה של פעילות בחוץ, בטבע, בלי מסכים ובלי התראות. כיף נטו כמו פעם, עם המון תזוזה ופעילות גופנית והכי חשוב, עם תקשורת פנים אל פנים אחד עם השני ולא דרך הודעות.

אורח החיים של הילדים שלנו לא משאיר להם הרבה זמן להיות פשוט ילדים. להשתולל, לשחק, להפעיל את הגוף, לגלות את הסביבה ואת האינטראקציה האנושית, כמו פעם. מסגרת שמאפשרת לילדים שבוע שלם של יציאה מהמסגרות ומהמסכים, לכיף ילדות טהור.

רב-גילאיות שעושה את כל ההבדל

כשכל זה מגיע בקבוצה רב-גילאית, היתרונות הם משמעותיים במיוחד. עשרות מחקרים הראו כי ילדים מפיקים ערך רב ממסגרת רב-גילאית, בין אם הם גדולים, קטנים או במקום טוב באמצע.

המחקרים מדברים על היעדר תחרות, כי ממילא כל אחד יכול להשוות את עצמו רק לעצמו. ילד בן שש לא יכול להשוות את הציור שלו או את יכולות הכדורגל שלו לאלה של ילד בן 12. כמו כן מציינים המחקרים למידה משמעותית מתוך דוגמה אישית, בה הגדול חונך את הצעיר. הדברים האלה קורים באופן טבעי. הגדולים נהנים מתחושת אחריות כלפי הצעירים ומ”מעריצים” שמעצימים את הדימוי העצמי שלהם, והצעירים זוכים לדמויות של “אח בוגר” ששמקדמות אותם ומאפשרות להם להתפתח וללמוד.
בסביבה רב גילאית יש הרבה פחות אלימות ואגרסיות, כי הרי “זה לא כוחות” והויכוחים נפתרים באופן טבעי בצורה נעימה יותר.

רב גילאיות מאפשרת לילדים להתנסות בשינוי במיקום שלהם. ילד בכור שרגיל להיות “הגדול” בבית, ואולי גם הגדול בגן או בכיתה, יצא נשכר אם במסגרת אחרת יתנסה ב”להיות הקטן”, ולהיפך. ילד שרגיל להיות הכי קטן במשפחה ובמסגרות הלימוד, יהנה שיש מקום שבו הוא יכול להרגיש הכי גדול.

מחנה פסח של דולפינים במים – 8 שנים של פסח עם ערך מוסף

מחנה ספורט, שחייה וכייף עם דולפינים במים יוצא לדרך זו השנה השמינית, כרגיל, במתכונת רב-גילאית לילדי היסודי, ויתקיים בימים רביעיחמישישישי וראשוןשלישי 1-7/4/2020 (סה”כ 6 ימים).

הפעילות מיועדת לילדי א’ עד ו’ ותתקיים במושב שילת.

לנרשמים עד ה 21/3/2020 100 שקלים הנחה בהזנת קוד הקופון: יחד

לפרטים מלאים והרשמה בקרו בקישור הבא: https://tinyurl.com/y2jwa42c