מחנה פסח

מחנה פסח 2024 יתקיים בין התאריכים 14-19/4/2024  6 ימים מלאים הכולל את המסע המסכם המפורסם שלנו עם לינת שטח וחוויה קסומה.

מה הילדים שלכם עושים בחופשת הפסח? משחקים כדורגל? שוחים בבריכה או מזיזים אצבעות מול המסך? במחנה הפסח שלנו כל ילד וילדה יגלו את החוזקות שלהם ויהנו ביצירה, ספורט, שחייה וגם קמפינג!

רק אצלנו!
* שיעורי שחייה בבריכה, חוויות רטובות ובילוי בלי מסכים
* מסלול מיוחד לעוזרי מדריכים בוגרים (תלמידי ז’-ח’)
* יום טיול כולל לינת שטח!

מכירים את השבוע הזה שלפני פסח בו הילדים בחופשה ואתם לא? במקום לשרוץ מול מסכים ולחפש פתרונות קסמים אנו – יובל ירדן ודורון כהנסקי מבטיחים לילדיכם חוויה מופלאה שלא תישכח זמן רב עם שחייה, פעילויות ספורט, שפע של יצירה וגם קמפינג כייפי במיוחד.

מה, כמה, למה…

תאריכים:

המחנה יתקיים בימים ראשון עד שישי 14-19/4/2024 סה”כ 6 ימים של כייף אדיר!

היכן ולאילו גילאים:

בסיס המחנה הוא המועדון במושב שילת. המחנה מיועד לילדי ביה”ס היסודי בכיתות א’ עד ו’ ובמסלול עוזרי מדריכים בוגרים תלמידי כיתות ז’-ח’

שעות פעילות:

8:00 עד 13:20

ביום חמישי 18/4/2024 ניפגש שוב בשעות הערב המוקדמות לטיול שטח כולל לינת קמפינג. נסיים ביום שישי בשעה 11:00.

מה עושים במחנה?

כל יום מתחיל בפעילות בוקר הכוללת ספורט דינמי (משחקי כדור, אימון שליחים, יוגה ועוד), לאחר מכן כייף קבוצתי: כדורסל, שחייה, טניס, כדורעף

ממשיכים בפעילויות יצירה ולמידה חווייתית – זהירות בדרכים, איכות הסביבה ועוד.

כמה ילדים בקבוצה, מי אחראי, ביטוח וכו’?

המחנה מופעל ע”י ביה”ס לשחייה דולפינים במים.

הפעילות תתקיים בקבוצות קטנות עם מדריכים צעירים ואיתנו – יובל ודורון שנעביר את מרבית הפעילויות.

לרשותנו עומד המועדון במושב שילת כמו גם מתקני המשחקים והספורט במושב.

למחנה ביטוח מלא.

אבידות – אנו לא נהיה אחראים בכל צורה שהיא עבור אובדן ו/או נזק שייגרמו לפרטי הציוד האישיים ולכן נבקשכם לא לשלוח עם הילדים דברי ערך למיניהם.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים בפעילויות ובתכניות המחנה כפי שיידרש כמו גם למנוע את השתתפותו של ילד/ה אשר לא יישמעו להוראות המדריכים.

עלויות המחנה:

1,040 ש”ח כולל המסע המסכם (890 ש”ח בהרשמה מוקדמת עד 15/3/2024, 960 ש”ח הרשמה רגילה עד 5/4/2024)

לתנאי רישום ופעילות – הקליקו כאן

מעט עלינו…

יובל ירדן – בעלים ומנהל ביה”ס לשחייה דולפינים במים ומאמן מוסמך ממכון וינגייט. יובל ניהל במשך כ 7 שנים את קייטנת sport camp במכבים ולימד אלפי אנשים לשחות בהצלחה. מדי שנה מארגן קבוצה בת עשרות שחיינים (ילדים ומבוגרים כאחד) לצליחת הכינרת. ליובל תכניות שונות לימי הולדת ובעיקר גישה נעימה וחיובית לילדים ולחיים בכלל.

דורון כהנסקי – בעלים ומנהל של חברת אינטרנט מצליחה שמפעילה בין השאר את האתר יומולדת.קום. דורון בעל ניסיון רב בפעילויות לילדים בגנים ובבתי הספר ובהפעלות יומולדת. דורון המחיז עשרות הצגות יחד עם ילדים בגילאים שונים, הריץ סדרה של פעילויות לעידוד הקריאה ומוזמן לשמח את הילדים בכל אירוע.

כמו בכל שנה גם במהלך החורף והקיץ האחרונים צברנו שפע של חוויות בארץ ובחו”ל – שביל ישראל בחורף, פפואה ניו גיני, סיני, מרוקו ועוד. אנו נשתף הרפתקאות אלו עם ילדיכם תוך פעילויות ספורט ויצירה וכך הם יחוו איתנו אותן במהלך המחנה.

שלכם,
יובל ודורון

המלצות מהווטסאפ שלנו

טעימה קטנה מהפעילות

מה אמרו על המחנה שלנו...

כמה תמונות מהמחנה...